Åkeriet består av 5 fordon

 

Scania R560 4axl lastväxlare med maskinflak. Lastar ca 17 ton

Scania R500 3axl dragbil med 3axl trombontrailer. Lastar ca 32 ton

Scania R440 3axl dragbil med 2axl maskintrailer. Lastar ca 28 ton

Scania R500 3axl dragbil med 3axl trombontrailer. Lastar ca 32 ton

VW Caddy följebil

 

 

Vi som jobbar på Team Lindberg´s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annika Lindberg

073-642 13 13

annika@teamlindbergs.se

(kontor)

Victor Jarlsåker

076-770 18 18

victor@teamlindbergs.se

Peter Jurefors

076-836 18 18

peter@teamlindbergs.se

Kalle Kästel

070-662 83 83

kalle@teamlindbergs.se

Fredrik Björksten

073-348 18 18

fredrik@teamlindbergs.se

Pelle Lindberg

070-590 18 18

pelle@teamlindbergs.se

P A Lindberg Bilfrakt AB info@teamlindbergs.se

Bengt Bagares Gränd 2c Telefon 070-590 18 18

128 66 Sköndal